: > Anglický buldok starého typu (Olde English Bulldogge) Anglický buldok starého typu (Olde English Bulldogge) - Anglický buldok starého typu je silný pes kompaktní konstituce s dobře vyvinutou muskulaturou. Je to poddajný, avšak velice schopný, ochranářský, nebojácný a atletický pes, divokého vzhledu. Ke své rodině je však velice přátelský a je velmi oddaným společníkem.
: > Anglický chrt (Greyhound) Anglický chrt (Greyhound) - Anglický chrt je inteligentní, jemný a laskavý pes, s dobráckým, přítulným a oddaným charakterem. Má pozoruhodnou životní sílu a výdrž.
: > Anglický foxhound (English Foxhound) Anglický foxhound (English Foxhound) - Anglický foxhound je otužilý, svalnatý a výjimečně chytrý pes. Je to vynikající lovecký pes, aktivní, hbitý a téměř neunavitelný. Anglický foxhound nevyžaduje žádnou zvláštní péči, musíte mu však zajistit dostatek pohybu.
: > Anglický kokršpaněl (English Cocker Spaniel) Anglický kokršpaněl (English Cocker Spaniel) - Anglický kokršpaněl je velice populární pes, obdařen ostrými smysly, pracuje jak ve vodě, tak i na donášce zabité či poraněné zvěře
: > Anglický mastif (English Mastiff) Anglický mastif (English Mastiff) - Anglického Mastifa se doporučuje chovat v prostorných podmínkách…
: > Anglický mývalý lovecký pes (English Coonhound, Redtick Coonhound) Anglický mývalý lovecký pes (English Coonhound, Redtick Coonhound) - Anglický mývalí lovecký pes je krásný, lehký a štíhlý lovecký pes, s prodlouženou hlavou a dlouhým ocasem. Je živý a ostražitý, milý a spolehlivý, ve společnosti lidí i ostatních psů velice družný. Je velmi zaníceným lovcem.
: > Anglický ovčácký pes (English Shepherd) Anglický ovčácký pes (English Shepherd) - Anglický ovčák je hbitý, rychlý, statný a svalnatý pes, s velkou životní sílou, s vytrvalostí porazit všechny typy terénů. Je vytrvalý, pracovitý, chápající a přívětivý.
: > Anglický setr (English setter) Anglický setr (English setter) - Anglický setr je laskavý, přátelský a klidný pes, se silně vyvinutým loveckým instinktem. Zároveň je však ideálním domácím společníkem.
: > Anglický špringršpaněl (English Springer Spaniel) Anglický špringršpaněl (English Springer Spaniel) - Anglický špringršpaněl je přátelský, šťastně naložený a poslušný. Je odvážný, chytrý a oddaný svému pánovi.
: > Anglický toy-teriér (Toy Terrier) Anglický toy-teriér (Toy Terrier) - Toy teriér je okouzlující, inteligentní, oddaný, přítulný pes a domácí mazlíček.
: > Angličtí cvičení lovečtí psi (English Gundog) Angličtí cvičení lovečtí psi (English Gundog) - Angličtí cvičení lovečtí psi jsou temperamentní psi, s vrozeným loveckým instinktem a osobními zvláštnostmi, které lákají především estetické milovníky honu.
: > Anglo-francouzský honič de Petite Venerie (Medium-sized Anglo-french Hound) Anglo-francouzský honič de Petite Venerie (Medium-sized Anglo-french Hound) - Anglo-francouzský honič de Petite Venerie je živý a temperamentní pes. Je poslušný a snadno se učí. Potřebuje dostatek vytrvalostního pohybu a pracovního vytížení.

: předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   29... další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Libor, zítra Kristýna