:  > Armant, Egyptský ovčák (Armant, Ermenti, Egyptian Sheepdog, Chin de Berger Egyptian) Armant, Egyptský ovčák (Armant, Ermenti, Egyptian Sheepdog, Chin de Berger Egyptian) - Armant, Egyptský ovčák, je silný a vytrvalý pes kompaktní postavy. Je odvážný a nebojácný, věrný a oddaný, poslušný a s velkou ochotou vás potěšit. Uplatňuje se především jako hlídací a pastevecký pes s prudší sportovní povahou.
:  > Arménie (Armenia) Arménie (Armenia) - Oslabena po rozpadu SSSR a válečným konfliktem.
Hledáme tuto fotku... HELP ! Army copter (bojové free flash hra on-line) - Army copter - free flash hra on-line
Hledáme tuto fotku... HELP ! Around the streets (sportovní free flash hra on-line) - Around the streets - free flash hra on-line
:  > Artésko-normandský basset (Basset artesien normand) Artésko-normandský basset (Basset artesien normand) - Artésko-normandský baset je nadaný vynikajícím čichem a melodickým hlasem. Je vytrvalý, ne však příliš rychlý. Povahou je nesobecký a velmi laskavý.
:  > Artoisský honič (Artois Hound) Artoisský honič (Artois Hound) - Artoisský honič je energický a vytrvalý pes, s velmi jemným nosem, souměrné postavy a laskavého, něžného a vroucího charakteru.
:  > Aruba (Zámořské autonomní území Nizozemska) Aruba (Zámořské autonomní území Nizozemska) - Cestovní ruch na Arubě je důležitým zdrojem příjmů.
:  > ASEAN (Association of Southeast Asian Nations) ASEAN (Association of Southeast Asian Nations) - Mezinárodní organizace
Hledáme tuto fotku... HELP ! Ashmore and Cartier Islands CZ (Ashmore and Cartier Islands) - Podrobné informace o zemi, fotografie, mapy, obyvatelstvo, města, hospodářství, životní prostředí, statistiky
:  > Asian Tabby (Asian Tabby Cat) Asian Tabby (Asian Tabby Cat) - Článek se připravuje...
:  > Asparágus (Asparagus Sprengeri.) Asparágus (Asparagus Sprengeri.) - Asparágus je nenáročná rostlina s krátkými listy a bílými květy.
:  > Asplenium vlasové (Asplenium trichomanes) Asplenium vlasové (Asplenium trichomanes) - Řapík listu je temně-hnědý, listy zaobleně-vejčité, zubaté, temně zelené. Na jejich dolní straně se nacházejí protáhlé sorusy se sporami.

: předchozí 1...   13 14 15 16 17 18 19 20 21   33... další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Libor, zítra Kristýna