: > Beduínský pastevecký pes (Bedouin Shepherd Dog) Beduínský pastevecký pes (Bedouin Shepherd Dog) - Beduínský pastevecký pes je silný pes brutální postavy.
Hledáme tuto fotku... HELP ! Beer mat (vtipné free flash hra on-line) - Beer mat - free flash hra on-line
: > Begonie, kysaly (Begonia) Begonie, kysaly (Begonia) - Existuje mnoho druhů begónií (kysaly) a všechny jsou svým způsobem nádherné.
: > Belgický grifonek (Griffon belge, Belgian Griffon) Belgický grifonek (Griffon belge, Belgian Griffon) - Plemeno Belgický grifonek vzniklo v 19.století. Od bruselského grifonka se odlišuje pouze zbarvením
: > Belgický mastif (Belgian Mastiff) Belgický mastif (Belgian Mastiff) - Belgický mastif (Belgian Mastiff) nebyl známý jako přátelský pes, velmi však miloval a chránil svého pána a svoji rodinu, ke které byl velice loajální. Víme, že byl inteligentní, odvážný a silný. V listině FCI je suspendován a Belgický Kennel Club prohlašuje, že již může být vyhynulý.
: > Belgický ohař (Belgian Shorthaired Pointer) Belgický ohař (Belgian Shorthaired Pointer) - Belgický ohař (Belgian Shorthaired Pointer) je živý, rozverný a odvážný pesVyšlechtěn v Belgii křížením modrých gaskoňských a starověkých psů pro hon a pronásledování zvěře
: > Belgický ovčák (Chien de Berger Belge) Belgický ovčák (Chien de Berger Belge) - Belgický ovčák byl vyšlechtěn ke konci 19. století v Belgii, křížením ovčáků různých barev a velikostí.
: > Belgický ovčák - Groenendael (Chien de Berger Belge - Groenendael) Belgický ovčák - Groenendael (Chien de Berger Belge - Groenendael) - Nebojácný hlídač a ochránce rodiny.
: > Belgický ovčák - Laekenois (Chien de Berger Belge - Laekenois) Belgický ovčák - Laekenois (Chien de Berger Belge - Laekenois) - Nejvzácnější druh belgických ovčáků je znám jako spolehlivý ochránce.
: > Belgický ovčák - Malinois (Chien de Berger Belge) Belgický ovčák - Malinois (Chien de Berger Belge) - Belgický ovčák - Malinois představuje různorodost belgických ovčáků s krátkou srstí. Je to klidný, avšak vytrvalý pes.
: > Belgický ovčák - Tervueren (Chien de Berger Belge - Tervueren) Belgický ovčák - Tervueren (Chien de Berger Belge - Tervueren) - Všestranný pracovní pes, známý již ze středověku. V poslední době je toto plemeno používáno k pátracím akcím.
: > Belgie (Cestopis) (Belgium) Belgie (Cestopis) (Belgium) - Belgie je malý západoevropský stát, který se z větší části rozkládá mezi Francií a Německem a částečně na pobřeží Severního moře, které se táhne v délce 65 km. Belgická ekonomika představuje jednu z nejvyspělejších v Evropě i ve světě.

: předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   ...17 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Roland, zítra Vít