: > Vodní hyacint (Eichhornia crassipes) Vodní hyacint (Eichhornia crassipes) - Vodní hyacint (Eichhornia crassipes) je v období kvetení velice krásnou rostlinou. Ne vždy však v domácích podmínkách opravdu vykvete. Má rád teplé prostředí a dostatečně světelné stanoviště bez přištínění.
: > Vrbovka malokvětá (Epilobium parviflorum Schreb) Vrbovka malokvětá (Epilobium parviflorum Schreb) - Vrbovka nebyla do dnešní doby známá jako léčivka a není uvedena ve většině knih o léčivých rostlinách.
: > Východní Timor (East Timor) Východní Timor (East Timor) - Jedná se o jeden z nejchudších států světa…
: > Východoevropský ovčák (East European Shepherd) Východoevropský ovčák (East European Shepherd) - Východoevropský ovčák (East European Shepherd) je východoevropskou variantou německého ovčáka, vyšlechtěnou řízenou selekcí.
: > Východosibiřská lajka (Laika Vostotchno-Sibirskaia, East Siberian Laika) Východosibiřská lajka (Laika Vostotchno-Sibirskaia, East Siberian Laika) - Plemeno loveckých severských psů. Pohyblivý a klidný pes s vyrovnanou povahou, velmi podobný vlkovi.
: > Výchova koček (Breeding) Výchova koček (Breeding) - Výchovame-li kočku v domě, musíme ji naučit návyky hygieny, především používání toalety na vyhraněném místě.
: > Výchova psa Výchova psa - Výchova psa: přípravný a základní výcvik
: > Vydrař (Otterhound) Vydrař (Otterhound) - Vydrař je přívětivý a přátelský pes. K dětem se chová jemně a pozorně, nesmíme však zapomenout, že se dříve věnoval pouze lovu. Vydrař si libuje ve velkých fyzických zátěžích a delších procházkách.
: > Výdrž a ostatní povely (Basic commands) Výdrž a ostatní povely (Basic commands) - Výdrž - pes je schopen vydržet v určité poloze do té doby, než uslyší další povel.
: > Výmarský ohař (Weimaraner, Weimaraner Vorsterhund) Výmarský ohař (Weimaraner, Weimaraner Vorsterhund) - Výmarský ohař je vnímavý a poslušný pes, s dobrým charakterem. Potřebuje dostatek prostoru a dlouhé procházky.
: > Výpočty Výpočty - Výpočty on-line
: > Výpočty limity Výpočty limity - Limita funkci

: předchozí 1 2 3 4 5 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Pavla, zítra Zdeňka