: > Trnka Obecná (Prunus spinosa L.) Trnka Obecná (Prunus spinosa L.) - V lidovém léčitelství se využívá květ, který působí příznivě na látkovou výměnu.
: > Trnovník, akácie, akát (Acacia) Trnovník, akácie, akát (Acacia) - Trnovník, akácie (Acacia) je rostlinou z čeledi bobovitých.
Hledáme tuto fotku... HELP ! Trojan hero (bojové free flash hra on-line) - Trojan hero - free flash hra on-line
: > Trojčatový květ, bugénvilea (Bougainvillea glabra) Trojčatový květ, bugénvilea (Bougainvillea glabra) - Trojčatový květ, bugénvilea (Bougainvillea glabra) je rostlina s nápadnými krémově bílými, růžovými, červenými a fialovými květy.
: > Trpasličí pinč (Zwergpinscher) Trpasličí pinč (Zwergpinscher) - Trpasličí pinč (Zwergpinscher, Miniature Pinscher) je živý, čilý, veselý, duchaplný a sebejistý pes, vyvážené povahy. Jeho kvality z něho dělají příjemného a přátelského rodinného a společenského psa.
: > Tučňák humboldtův (Spheniscus humboldti) Tučňák humboldtův (Spheniscus humboldti) - Jako všichni tučňáci plave pomocí křídel, nohama pouze kormidluje.
: > Tulipán (Tulipa) Tulipán (Tulipa) - Tulipán (Tulipa) je nádherná rostlina, která má podle sortimentu mnoho odrůd a podob květenství !
: > Tunisko (Tunisia) Tunisko (Tunisia) - Poměrně bohatý stát, turisticky velmi oblíbená oblast…
: > Turbo Penguins (vtipní free hra on-line) Turbo Penguins (vtipní free hra on-line) - Turbo Penguins - free hra on-line
: > Turecká Angora (Turkish Angora Cat) Turecká Angora (Turkish Angora Cat) - Tyto nádherné Turecké Angorky mají jemný a přítulný charakter, zároveň je to velmi živá a aktivní kočka.
: > Turecká kočka Van (Turkish Van) Turecká kočka Van (Turkish Van) - Turecká kočka Van mají neobvykle bujný temperament a zaujmou nás nádherným mňoukáním. Vody se nebojí, mají k ní velice kladný vztah. Lehce se naučí plavat a dokonce pod vodou loví rybky.
: > Turecko (Turkey) Turecko (Turkey) - Poměrně bohatá země, má velké množství nerostných surovin…

: předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Roland, zítra Vít