Psí plemena

Psí plemena: > Afgánský chrt (Afghan Hound) Afgánský chrt (Afghan Hound) - Afgánský chrt je laskavý a přívětivý pes, podarovaný moudrostí od svých předků. Je to důstojný a rezervovaný pes, s určitou nadšenou a vášnivou divokostí.
Psí plemena: > Afgánský původní chrt (Afghan Original Hound) Afgánský původní chrt (Afghan Original Hound) - Ladný, dlouhosrstý pes.
Psí plemena: > Agility Agility - Agility - soutěže, při nichž psi, naváděni cvičitelem, překonávají rozmanité překážky.
Psí plemena: > Agility, Řád agility České Republiky (1.1.2003) Agility, Řád agility České Republiky (1.1.2003) - Agility je výchovná i zábavná činnost psovoda se psem (oba tvoří jeden tým).
Psí plemena: > Airedale terier (Airedale Terrier) Airedale terier (Airedale Terrier) - Airedale Terrier – největší mezi teriéry. S úspěchem vystupuje na výstavách.
Psí plemena: > Akbaš (Akbash Dog) Akbaš (Akbash Dog) - Akbaš je turecký pastýřský pes. Srst je dvou druhů: krátká a dlouhá, s dobře vyvinutým podrostem, vždy bílého odstínu.
Psí plemena: > Akita-inu (Japanese Akita) Akita-inu (Japanese Akita) - Plemeno Akita-inu vyšlechtěné v 17. století v Japonsku pro hon na divočáky, laně a černé medvědy. Je to zdrženlivý a hrdý pes s nezávislými mravy.
Psí plemena: > Alapažský čistokrevný buldok (Alapaha Blue Blood Bulldog) Alapažský čistokrevný buldok (Alapaha Blue Blood Bulldog) - Atletický, aktivní pes, vyžadující dlouhé procházky.
Psí plemena: > Aljašský malamut (Alaskan Malamute) Aljašský malamut (Alaskan Malamute) - Aljašský malamut je využívaný ke sportovním závodům v saňových spřeženích. Malamut je velmi podobný vlku, jeho pohled je však upřímný a dobrosrdečný.
Psí plemena: > Alpský jezevčíkovitý brakýř (Alpine Dachsbracke) Alpský jezevčíkovitý brakýř (Alpine Dachsbracke) - Alpský jezevčíkovitý brakýř je talentovaný, bystrý, poslušný pes.
Psí plemena: > Americká akita (American akita) Americká akita (American akita) - Americká akita je vyrovnaný pes s rozvážným vystupováním. Je inteligentní a přátelský, zároveň však nezávislý a někdy dominantní. Je vinikajícím hlídaček a jsou-li jeho lidé v nouzi, zasáhne. Není přehnaně ostražitý, působí klidně a nenechá se lehce vyvést zmíry. Je poměrně poslušný, chová se však jako přítel a ne jako otrok.
Psí plemena: > Americký bezsrstý teriér (American Hairless Terrier) Americký bezsrstý teriér (American Hairless Terrier) - Americký bezsrstý teriér je klenotem mezi naháči. Je inteligentní, ostražitě hravý a milující pes. Je velmi živý a zvídavý. Je to velmi laskavý pes, který je vynikajícím společníkem pro kohokoliv, zvláště pro postarší seniory.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   21... další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Luboš, zítra Martina