Psí plemena

Psí plemena: > Jack Russelův Teriér (Jack Russell Terrier) Jack Russelův Teriér (Jack Russell Terrier) - Jack Russelův Teriér je přívětivý, dobře přizpůsobivý k životu v domácnosti.
Psí plemena: > Jaemthund (Jamthund, Swedish Elkhound) Jaemthund (Jamthund, Swedish Elkhound) - Je to oddaný pes a domácí miláček, zároveň výborný hlídač a náruživý lovec. Vyniká vyváženým temperamentem.
Psí plemena: > Jak se postarat o poraněného živočicha? (Poraněná volně žijící zvířata) Jak se postarat o poraněného živočicha? (Poraněná volně žijící zvířata) - Pomoc by se měla omezit pouze na dopravu k veterináři či do záchranné stanice.
Psí plemena: > Jak se starat o pejska s alergií (Odčervení odblešení, dieta, voda a koupání) Jak se starat o pejska s alergií (Odčervení odblešení, dieta, voda a koupání) - Péče o pacienta s alergií se odvíjí vždy od konkrétních potíží a je třeba ke každému pacientovi přistupovat velmi individuálně.
Psí plemena: > Jak se starat o pejska s kloubními potížemi (Injuries) Jak se starat o pejska s kloubními potížemi (Injuries) - Složitá stavba a funkce, kterou klouby mají, je přímo předurčuje k častým problémům a ve veterinární praxi se s tímto setkáváme prakticky denně.
Psí plemena: > Jak se starat o pejska s onemocněním srdce (Caring for older dogs) Jak se starat o pejska s onemocněním srdce (Caring for older dogs) - Srdce je sval a jako každý sval má svoje typické vlastnosti a možnosti. Funkcí srdce je neustále dodávat do těla, především do životně důležitých orgánů, kyslík a živiny.
Psí plemena: > Japan chin, Japonský čin, Japončík (Chin, Japanese Chin) Japan chin, Japonský čin, Japončík (Chin, Japanese Chin) - Japan-chin je bystrý a dovedný, mírný a milý pejsek. Od přírody je velice zdrženlivý, smysly a emoce užívá pouze zřídka. Japan-chin je také silně lne ke všem členům své rodiny
Psí plemena: > Japonský špic (Japanese Spitz, Nihon Supittsu) Japonský špic (Japanese Spitz, Nihon Supittsu) - Neuvěřitelně oddaný, citově připoutaný k chovateli, velice těžce nese jejich případný rozchod.
Psí plemena: > Japonský teriér (Japanese Terrier, Nihon Terrier) Japonský teriér (Japanese Terrier, Nihon Terrier) - Nádherní přátelé i společníci lidí každého věku.
Psí plemena: > Jezevčík (Dachshund) Jezevčík (Dachshund) - Jezevčík je skupina plemen německých loveckých psů jamníků.
Psí plemena: > Jihoruský ovčák (South Russian Ovcharka) Jihoruský ovčák (South Russian Ovcharka) - Jihoruský ovčák nádherně chrání dům, zahradu i jiné území, které pokládá za svoje vlastnictví.
Psí plemena: > Jugoslávský planinský honič (Montenegrin Mountain Hound) Jugoslávský planinský honič (Montenegrin Mountain Hound) - Jugoslávský planinský honič je vyrovnaného charakteru, je poddajný a důvěryhodný. Silně lne ke svému pánovi, snadno se učí novým věcem a také se lehce cvičí.

1 2 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Luboš, zítra Martina