Psí plemena

Psí plemena:  > Základy péče o štěňátko (Living with your puppy) Základy péče o štěňátko (Living with your puppy) - Základy péče o štěňátko
Psí plemena:  > Západosibiřská lajka (West Siberian Laika) Západosibiřská lajka (West Siberian Laika) - Západosibiřská lajka má vyrovnaný, živý charakter. V domácím prostředí jsou klidné, nenáročné a velmi čistotné. Ve vztahu k dětem milé a opatrné.
Psí plemena:  > Zeď (bariéra – překážka) Zeď (bariéra – překážka) - Zeď - Překážka, postavená na trati, se využívá během cvičení i na závodech.
Psí plemena:  > Zkoušky ohařů v ČR (ZL, PZ, LZ, VP, VZ, MKP. MRK, FIELD TRIAL) Zkoušky ohařů v ČR (ZL, PZ, LZ, VP, VZ, MKP. MRK, FIELD TRIAL) - Zkoušky ohařů v ČR: ZL, PZ, LZ, VP, VZ, MKP. MRK, FIELD TRIAL
Psí plemena:  > Zlatý retrívr (Golden Retriever) Zlatý retrívr (Golden Retriever) - Zlatý retrívr je poslušný a inteligentní pes, kterému je dána přirozená schopnost pracovat. Je laskavý, přátelský, důvěřivý i sebejistý, zároveň také citlivý, ostražitý a snadno cvičitelný. Zlatý retrívr bývá velmi atraktivním a přitažlivým společníkem.

1
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Luboš, zítra Martina