Psí plemena

Psí plemena: > Haldenův honič (Haldenstovare, Halden Hound) Haldenův honič (Haldenstovare, Halden Hound) - Haldenův honič je milý, klidný a přizpůsobivý. Má mírnou povahu, po člověku se ožene jen vzácně.
Psí plemena: > Hamiltonův honič (Hamilton Hound, Hamiltonstovare) Hamiltonův honič (Hamilton Hound, Hamiltonstovare) - Hamiltonův honič je přátelský pes, s velice vyrovnanou povahou. Je proporcionálně úměrný a dává dojem ohromné síly a života.
Psí plemena: > Hannoverský barvář (Hannoverscher Schweisshund, Hanoverian Scenthound) Hannoverský barvář (Hannoverscher Schweisshund, Hanoverian Scenthound) - Hannoverský barvář je navzdory své přátelské povaze skutečným profesionálem v lovu. Je to mírný a klidný pes, s velmi vyrovnanou povahou. Po boku náruživého lovce se však z něho stává posedlý, houževnatý a vytrvalý lovec.
Psí plemena: > Harrier (Harrier Dog) Harrier (Harrier Dog) - Harrier je silný a lehký pes, původem z Velké Británie. Je to živý společník, se silně vyvinutým loveckým instinktem a klid milujícím charakterem.
Psí plemena: > Havanský psík, Havanský bišonek (Bichon Havanais, Havanese) Havanský psík, Havanský bišonek (Bichon Havanais, Havanese) - Havanský psík je chytrý a poslušný pes, oddaný své rodině. Je to skvělý přítel a společník.
Psí plemena: > Hertha Pointer Hertha Pointer - Hertha Pointer je pracovní pes s dobře vyvinutými loveckými instinkty, jehož vlastnosti jsou dánskými lovci vysoce oceňovány. Bez problémů se přizpůsobuje podmínkám v domácnosti a po lovu rád odpočívá v rodině.
Psí plemena: > Himalájský ovčák (Himalayan Sheepdog) Himalájský ovčák (Himalayan Sheepdog) - Himalájský ovčák (Himalayan Sheepdog) je výborný hlídač a vynikající pastýř skotu. Dobře snáší jakékoliv počasí. V městském bytě se jeho chov nedoporučuje.
Psí plemena: > Hokkaido-Ken (Hokkaido, Ainu Dog) Hokkaido-Ken (Hokkaido, Ainu Dog) - Japonský lovecký pes, středního vzrůstu. Je věrným, oddaným a vyrovnaným psem, který v sobě spojuje mnoho cenných vlastností.
Psí plemena: > Holandský kachní pes (Kooikerhondje) Holandský kachní pes (Kooikerhondje) - Holandský kachní pes (Kooikerhondje) je specialista na lov kachen.
Psí plemena: > Holandský ovčácký pudl (Dutch Schapendoes) Holandský ovčácký pudl (Dutch Schapendoes) - Má ostražitý, chytrý pohled a přívětivý charakter. Jeho kvalitní srst má unikátní samočistící schopnosti.
Psí plemena: > Holandský ovčák (Dutch Shepherd Dog) Holandský ovčák (Dutch Shepherd Dog) - Využívaný jako průvodce slepců či ke stopování nebo práci na farmách.
Psí plemena: > Holandský pinč (Hollandse Smoushond) Holandský pinč (Hollandse Smoushond) - Jeho vousy, knír a obočí dodávají psovi rozježený, legrační a bezstarostný vzhle.

1 2 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Libor, zítra Kristýna