Psí plemena

Psí plemena: > Caanský pes (Canaan Dog) Caanský pes (Canaan Dog) - Půvabný, živý pes, podobný Špicovi. Je vnímavý a chápavý. Bude Vaším spolehlivým přítelem.
Psí plemena: > Cao de Castro Laboreiro Cao de Castro Laboreiro - Během staletí se tito psi stali velmi vytrvalými, jsou přizpůsobeni k dlouhému pronásledování. Jsou odvážní i hněviví během potyček s dravými zvířaty.
Psí plemena: > Cao Fila de Saint Miguel (Cao Fila de Sao Miguel, Azores Cattle Dog) Cao Fila de Saint Miguel (Cao Fila de Sao Miguel, Azores Cattle Dog) - Je to velice chytrý pes. Rozumí a splňuje všechny povely, avšak současně má vlastnosti vůdce. Chování psa je nezávislé, ale majiteli poslušné.
Psí plemena: > Cestování se psy a kočkami do zahraničí (Traveling with a dog, a trip abroad) Cestování se psy a kočkami do zahraničí (Traveling with a dog, a trip abroad) - Cestování se psy, kočkami a fretkami (zvířata v zájmovém chovu) podle nařízení Evropského Parlamentu a Rady.
Psí plemena: > Chesapeake Bay Retrívr (Chesapeake Bay Retriever) Chesapeake Bay Retrívr (Chesapeake Bay Retriever) - Chesapeake Bay Retrívr je nebojácný, silný, inteligentní pes, trochu tvrdohlavý a těžkopádný ve výcviku…
Psí plemena: > Chirurgie měkkých tkání (Veterinární zákroky) Chirurgie měkkých tkání (Veterinární zákroky) - Pro majitelé rizikových plemen je nejdůležitější /vedle prevence/ včasné rozpoznání příznaků a následné zajištění ošetření na specializovaném pracovišti, které je schopno tuto problematiku zvládnout.
Psí plemena: > Chodský pes (Národní plemeno CP) Chodský pes (Národní plemeno CP) - Chodský pes je velmi temperamentní avšak dobře ovladatelný, velmi dobře a rád se učí.
Psí plemena: > Chorvatský ovčák (Croatian Shepherd Dog) Chorvatský ovčák (Croatian Shepherd Dog) - Pes je vytrvalý a neúnavný, aktivní a dobře se učí. Využívá se nejen jako pastýřský pes, ale také jako hlídač a dobrý společník.
Psí plemena: > Chůze u nohy (výcvik psa) Chůze u nohy (výcvik psa) - Netlačte na svého miláčka ve výcviku psa v chůzi u nohy
Psí plemena: > Cizí tělesa v zažívacím traktu a kostní trus. (Veterinární zákroky) Cizí tělesa v zažívacím traktu a kostní trus. (Veterinární zákroky) - Cizí tělesa jsou jednoduše takové předměty v zažívacím aparátu, které tam zkrátka nepatří.
Psí plemena: > Clumber španěl (Clumber Spaniel) Clumber španěl (Clumber Spaniel) - Clumber španěl (Clumber Spaniel) je klidný, statečný a šlechetný pes, vysoce inteligentní, s odhodlaným postojem, zvyšujícím jeho přirozené schopnosti. Je to tichý pracovník, s vynikajícím čichem.
Psí plemena: > Co dělat, když pes nebo jiné zvíře poraní Co dělat, když pes nebo jiné zvíře poraní - Pokousání člověka psem či jiným teplokrevným živočichem je vždy nepříjemná věc pro obě strany.

1 2 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Libor, zítra Kristýna