Psí plemena

Psí plemena: > Maďarský chrt (Hungarian Greyhound) Maďarský chrt (Hungarian Greyhound) - Maďarský chrt je neúnavný, rychlý a plný životní síly. Od přírody je poněkud rezervovaný, ne však plachý, je rozumný, inteligentní a věrný.
Psí plemena: > Maďarský ohař drátosrstý - viszla (Hungarian Wire-haired Pointer (vizsla)) Maďarský ohař drátosrstý - viszla (Hungarian Wire-haired Pointer (vizsla)) - Maďarský ohař drátosrstý je sebevědomý, oddaný, lehce cvičitelný a učelivý pes.
Psí plemena: > Maďarský ohař krátkosrstý (Hungarian Vizsla, Hungarian Pointer) Maďarský ohař krátkosrstý (Hungarian Vizsla, Hungarian Pointer) - Maďarský ohař krátkosrstý (Hungarian Short-haired Pointing Dog) je veselý, přátelský a dosti temperamentní pes, který je zárovn snadno vycvičitelný. Jeho výjimečná vůle a ochota držet se svým pánem kontakt během jejich společné práce, je jednou z jeho základních vlastností.
Psí plemena: > Majestic Tree Hound Majestic Tree Hound - Majestic Tree Hound byl vyšlechtěn na jihu USA pro hon velkých kočkovitých šelem. Je to je vznešený, vděčný a silný pracovní pes, který byl odměněný četnými vítězstvími na mnohých výstavách.
Psí plemena: > Malorská doga (Perro de Presa Mallorquin) Malorská doga (Perro de Presa Mallorquin) - Malorská doga je silný, výkonný pes s dobře vyvinutými svaly.
Psí plemena: > Malorský ovčák (Perro de Pastor Mallorquin, Majorca Shepherd Dog) Malorský ovčák (Perro de Pastor Mallorquin, Majorca Shepherd Dog) - Rád přivítá na několik dní možnost obveselení na venkovských prostranstvích. Vyznačuje se poněkud divokými mravy.
Psí plemena: > Maltézáček, Maltézský psík (Malteser) Maltézáček, Maltézský psík (Malteser) - Maltézáček je živý, veselý, laskavý, velmi poddajný a velmi přizpůsobivý pejsek. Je také velice společenský a inteligentní, tvárný a učenlivý, zároveň však poněkud přecitlivělý. Maltézáček nadevše miluje svého pána, ke kterému silně, oddaně a citlivě lne.
Psí plemena: > Malý hrubosrstý modrý gaskoňský honič (Griffon bleu de Gascogne, Blue Gascony Griffon) Malý hrubosrstý modrý gaskoňský honič (Griffon bleu de Gascogne, Blue Gascony Griffon) - Malý hrubosrstý modrý gaskoňský honič má jemný čich, dobrý hlas a dychtivý zájem o lov. Má temperamentní a ostražitou povahu, přesto však velmi laskavou.
Psí plemena: > Malý hrubosrstý vendéeský basset (Petit basset griffon vendeen) Malý hrubosrstý vendéeský basset (Petit basset griffon vendeen) - Malý hrubosrstý vendéeský basset je vášnivým a odvážným lovcem, miluje ostružinové houští a křoviny vůbec. Je poddajný, zároveň však umíněný i tvrdohlavý a vášnivý.
Psí plemena: > Malý kontinentální Španěl (Continental Toy Spaniel / Epagneul nain Continental) Malý kontinentální Španěl (Continental Toy Spaniel / Epagneul nain Continental) - Malý kontinentální Španěl je čilý a elegantní pes veselé hrdé a statečné povahy.
Psí plemena: > Malý modrý gaskoňský honič (Small Gascony Blue) Malý modrý gaskoňský honič (Small Gascony Blue) - Malý modrý gaskoňský honič je charakterem klidný a laskavý pes, který se příkazům svého pána snadno podrobí.
Psí plemena: > Malý münsterlandský ohař (Kleiner Munsterlander Vorstehhund) Malý münsterlandský ohař (Kleiner Munsterlander Vorstehhund) - Malý münsterlandský ohař - elegantní, nádherný pevný pes, který svojí postavou a druhem srsti připomíná setra.

1 2 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Luboš, zítra Martina