Psí plemena

Psí plemena:  > Entlebuchský salašnický pes (Entlebucher Sennenhund) Entlebuchský salašnický pes (Entlebucher Sennenhund) - Přátelský a laskavý k dětem, zároveň se hodí pro strážní a hlídací službu.
Psí plemena:  > Eskymácká lajka (Eskimo Dog) Eskymácká lajka (Eskimo Dog) - Eskymácká lajka (Eskymo Dog) je ideálním tažným psem. Je přátelská a poslušná, odolná nepřízni počasí, a silně citově připoutána ke svému pánovi.
Psí plemena:  > Estonský lovecký pes (Estonian Hound) Estonský lovecký pes (Estonian Hound) - Estonský lovecký pes (Estonian Hound) je rychlý, dobrosrdečný a společenský pes, který uznává pouze svého majitele. K cizím lidem se chová ostražitě. Výborně se hodí pro chování v bytě, je vhodný pro strážní a hlídací službu.
Psí plemena:  > Estrelský pastevecký pes (Estrela Mountain Dog) Estrelský pastevecký pes (Estrela Mountain Dog) - V poslední době se toto plemeno s úspěchem umisťuje na výstavách.
Psí plemena:  > Eurasier Eurasier - Eurasier je svému pánovi velice oddaný pes. Je dobře přizpůsoben k životu jak v bytě, tak i venku.

1
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Luboš, zítra Martina