Psí plemena

Psí plemena: > Papilon (Kontinentaler Zwergspaniel) Papilon (Kontinentaler Zwergspaniel) - Papilon je čilá a temperamentní osobnost, s pyšným a půvabným držením těla. Je velice nenáročný a dobře přizpůsobený k dlouhým procházkám. Papilon je veselý a oddaný přítel a neskonale milý společník.
Psí plemena: > Parson Russel Teriér (Parson Russel Terrier) Parson Russel Teriér (Parson Russel Terrier) - Parson Russel Teriér (Parson Russel Terrier) je dovedný, aktivní a hbitý pes, který je obzvláště postavený pro výdrž a rychlost. Celkový jeho obraz dává dojem rovnováhy a flexibility. Je velice smělý a přátelský.
Psí plemena: > Patterdale teriér (Patterdale Terrier) Patterdale teriér (Patterdale Terrier) - Patterdale teriér (Patterdale Terrier) je velice živý, čilý a aktivní. Nádherně se cítí mezi dětmi a svého chovatele zbožňuje. Je to vynikající hlídač s obzvláště silným hlasem.
Psí plemena: > Pekingský palácový psík, pekinéz (Pekingese, Pekinese, Peking Palasthound) Pekingský palácový psík, pekinéz (Pekingese, Pekinese, Peking Palasthound) - Pekingský palácový psík (Pekinéz) se téměř vždy chová neuvěřitelně klidně, sebevědomě a důstojně, často však odvážně až svéhlavě. Pekingský palácový psík je dobrým a oddaným přítelem, který svému pánovi neustále svoji hrdost a nezávislost připomíná.
Psí plemena: > Peruánský naháč (Peruvian Hairless Dog) Peruánský naháč (Peruvian Hairless Dog) - Pro alergiky, nesnášející psí chlupy, je peruánský naháč výborný přítel a společník.
Psí plemena: > Peruvian Inca Orchid Peruvian Inca Orchid - Peruvian Inca Orchid je velmi klidný pes, vyznačující se stálým temperamentem. Je zcela oddaný svému pánovi. Vyžaduje jeho stálou pozornost, a také častou zábavu. Jsou to velice něžní pejsci. Nemají rádi denní světlo a sluneční paprsky.
Psí plemena: > Petit chien lion, Lvíček (Little Lion Dog) Petit chien lion, Lvíček (Little Lion Dog) - Petit chien lion (Lvíček) je malý inteligentní pes, veselý, živý a velice bystrý,celkově působí statně, je dobře stavěný, tělo má krátké a harmonicky vyvážené.
Psí plemena: > Phaléne (Phalen) Phaléne (Phalen) - Phaléne je variantou Kontinentálního Toy španěla s visícíma ušima. Je odolný a skvěle snáší nepříjemné počasí. Phaléne je velice oddaný a věrný pejsek, který nadevše miluje všechny členy své rodiny.
Psí plemena: > Pikardský ohař dlouhosrstý (Picardy Spaniel) Pikardský ohař dlouhosrstý (Picardy Spaniel) - Pikardský ohař dlouhosrstý je Oddaný, věrný, hodný a nenáročný pes.
Psí plemena: > Pikardský ovčák (Berger de Picardie, Picardy Sheepdog) Pikardský ovčák (Berger de Picardie, Picardy Sheepdog) - Je to zručný, inteligentní, všestranně obdařený, čílý pastýř ovcí.
Psí plemena: > Pinč-harlekýn (Harlequin Pinscher) Pinč-harlekýn (Harlequin Pinscher) - Pinč – harlekýn má nádhernou postavu…
Psí plemena: > Pinčové (Pinch) Pinčové (Pinch) - Všichni pinčové (Pinch) jsou velmi aktivní a rychlí psi, kteří se dobře a poměrně snadno trénují. Jemně se odlišují svým veselým a hravým charakterem, který si udržují až do stáří. K cizím lidem jsou však obezřetní a nedůvěřiví.

1 2 3 4 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Luboš, zítra Martina