Psí plemena

Psí plemena: > Saarlosův vlčák (Saarloswolfhond) Saarlosův vlčák (Saarloswolfhond) - Pohyblivý, silný pes, podobný svému divokému předkovi.
Psí plemena: > Saint-Germainský ohař krátkosrstý (Braque Saint-Germain, St.Germain Pointing Dog) Saint-Germainský ohař krátkosrstý (Braque Saint-Germain, St.Germain Pointing Dog) - Saint-Germainský ohař krátkosrstý je především lovec. Je velmi družný, vyrovnaný a laskavý. Lidé mu jsou hodně blízcí, život v rodině tedy ocení. Je velmi poslušným společníkem.
Psí plemena: > Saluki, Perský chrt (Arabian Hound, Saluki) Saluki, Perský chrt (Arabian Hound, Saluki) - Saluki je důstojný společník, dobrý hlídač, výborně si rozumí s dětmi. Vyznačuje se pevným zdravím, čistotou a oddaností svému pánovi.
Psí plemena: > Samojed (Samojedskaja Sobaka) Samojed (Samojedskaja Sobaka) - Název dostalo od slova „samojed“, zastaralého označení národa Něnců, obývajících sever Ruska.
Psí plemena: > Sanšu (Sanshu Dog) Sanšu (Sanshu Dog) - Sanšu (Sanshu Dog) je plemenem japonských psů. Je to krásný a silný pes, který je výborně přizpůsobený pro život v bytě. Ke svému pánovi oddaně lne, jemu i jeho rodině bude vynikajícím společníkem.
Psí plemena: > Schillerův honič (Schillerstovare, Schiller Hound) Schillerův honič (Schillerstovare, Schiller Hound) - Schillerův honič je živý, pozorný, vnímavý a laskavý pes. Je to vytrvalý a chytrý pes, s klidným a vyrovnaným charakterem. Pro svoji poslušnost se stále častěji stává velmi oblíbeným společníkem.
Psí plemena: > Sealyham teriér (Sealyham Terrier) Sealyham teriér (Sealyham Terrier) - Elegantní, velmi krásný, aktivní pes s plavnými pohyby.
Psí plemena: > Sedmihradský honič, Transylvánský honič (Erdelyi Kopo, Transylvanian Hound) Sedmihradský honič, Transylvánský honič (Erdelyi Kopo, Transylvanian Hound) - Sedmihradský honič je dobrosrdečný, vytrvalý, odvážný a trpělivý pes. Jeho základním charakterem je klid a mírnost, ale také živost, odhodlání a rozhodnost. Odolává extrémním povětrnostním podmínkám.
Psí plemena: > Setři (Hunting dogs) Setři (Hunting dogs) - Setři jsou v současnosti specializovaným plemenem loveckých psů středního vzrůstu s dlouhou srstí, disponující všemi vlastnostmi stavěče.
Psí plemena: > Sheltie (Shetland Sheepdog) Sheltie (Shetland Sheepdog) - Sheltie je plemeno pasteveckých psů, je to malá kopie kolie. Je nádherným a věrným společníkem všem členům své rodiny.
Psí plemena: > Shi-tzu (Shih-Tzu) Shi-tzu (Shih-Tzu) - Shi-tzu je okouzlující, inteligentní a veselý pejsek. Je živý, hravý a jásavý, silně připoutaný ke svému pánovi.
Psí plemena: > Shiba (Shiba Inu) Shiba (Shiba Inu) - Shiba Inu je nezávislý, chytrý a čistotný pes, který málokdy štěká. Plemeno je zvláště ceněné japonskými lovci pro své jedinečné lovecké schopnosti.

1 2 3 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Libor, zítra Kristýna