Psí plemena

Psí plemena: > Labradorský retrívr (Labrador Retriever) Labradorský retrívr (Labrador Retriever) - Labradorský retrívr je jediné místní skotské plemeno přátelských psů. V porovnání s ostatními setry toto plemeno není tolik populární.
Psí plemena: > Labutě ! (Poraněná volně žijící zvířata) Labutě ! (Poraněná volně žijící zvířata) - Labuť velká (Cygnus olor) patří mezi naše největší létající ptáky.
Psí plemena: > Lakeland terier (Lakeland Terrier) Lakeland terier (Lakeland Terrier) - Lakeland terier (Lakeland Terrier) je živý a veselý pes, nebojácného vystupování. Je horlivý a vášnivý ve výrazu a rychlý v pohybu. Má smělou a přátelskou povahu a sebevědomé vystupování.
Psí plemena: > Landseer Landseer - Landseer je mírný a přátelský pes, s vždy dobře naladěnou povahou. Je vyrovnaný, čestný a velmi sebevědomý, zároveň však také velmi poddajný, přítulný a poslušný, a povětšinou velice společenský.
Psí plemena: > Lapinkoira (Suomenlapinkoira) Lapinkoira (Suomenlapinkoira) - Toto plemeno bylo rozšiřováno Laponci, je známé ze 17. století. Lapphund je přátelský a raduje se ze života.
Psí plemena: > Lapinporokoira (Lapinporokojra, Lapponian herder, Finnish reindeer herder) Lapinporokoira (Lapinporokojra, Lapponian herder, Finnish reindeer herder) - Lapinporokoira (Lapinporokoďra, Finnish Reindeer Herder) je klidný, poddajný a přátelský pes, energický a ochotný svému pánovi sloužit. Při práci často štěká.
Psí plemena: > Laponský pes (Swedish Lapphund, Ruotsinlapinkoira, Lapphund) Laponský pes (Swedish Lapphund, Ruotsinlapinkoira, Lapphund) - Je velice přátelský a dobře se trénuje. Dokonale přizpůsobil životu v rodině a přítomnosti dětí.Typická je však pro něho vrozená podezíravost k cizím.
Psí plemena: > Léčba interních onemocnění (Veterinární zákroky) Léčba interních onemocnění (Veterinární zákroky) - V mnoha případech je nezbytné dlouhodobé podávání antibiotik k zabránění růstu patologické bakteriální mikroflóry ve střevech a aplikace vitamínů.
Psí plemena: > Leonberger Leonberger - Leonberger je velice citlivý, tvrdé výchovy u něho vůbec není zapotřebí, vychovávejte ho raději harmonicky, i tak rychle přijde na to, co od něho chcete. Jako společník je příjemný a přátelský. Je také poslušný a nebojácný ve všech situacích života.
Psí plemena: > Lhasa (Lhasa Apso) Lhasa (Lhasa Apso) - Lhasa není jen gaučový povaleč,je to nesmírně příjemný společník do pohody i nepohody.Rád sportuje,miluje pohyb a hlavně-nezkazí žádnou legraci.
Psí plemena: > Louisiana Catahoula (Národní plemeno státu Louisiana) Louisiana Catahoula (Národní plemeno státu Louisiana) - Plemeno Louisiana Catahoula je pes střední až větší velikosti, dobře osvalený, elegantní, silný, ale činorodý a velmi vytrvalý

1
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Libor, zítra Kristýna