Psí plemena

Psí plemena: > Kai-Inu (Kai Dog) Kai-Inu (Kai Dog) - Plemeno se dodnes vyznačuje dobrotou a mírností, které získalo od svých předků.
Psí plemena: > Kanárská doga (Dogo Canario) Kanárská doga (Dogo Canario) - Agresivní charakter Kanárské dogy vyžaduje tvrdou ruku chovatele.
Psí plemena: > Kanárský podenco (Podenco Canario) Kanárský podenco (Podenco Canario) - Pes s velice přátelským charakterem. V městském bytě se nedoporučuje držet, vyžaduje aktivní a dlouhé procházky.
Psí plemena: > Káně bělochvosté (Buteo rufinus) (Poraněná volně žijící zvířata) Káně bělochvosté (Buteo rufinus) (Poraněná volně žijící zvířata) - Tento druh káně je na našem území pozorován pouze velmi zřídka.
Psí plemena: > Kardiologie (Veterinární zákroky) Kardiologie (Veterinární zákroky) - Odhalit onemocnění srdce je otázkou včasného vyšetření pacienta, jinými slovy, pacient se nejprve musí dostavit včas k lékaři - specialistovi, aby bylo možné onemocnění potvrdit.
Psí plemena: > Karelský medvědí pes (Karjalankarhukoira, Karelian Bear Dog) Karelský medvědí pes (Karjalankarhukoira, Karelian Bear Dog) - Silný, vytrvalý a nenáročný pes, se zdrženlivým a nedůvěřivým charakterem. Spolehlivý a bezpečný hlídač.
Psí plemena: > Kastrace - ano či ne? (přínosy kastrace) Kastrace - ano či ne? (přínosy kastrace) - Kastrace je chirurgický zákrok, při kterém jsou odstraňovány pohlavní orgány a tím je trvale zajištěna nemožnost daného jedince rozmnožovat se.
Psí plemena: > Katalánský ovčák (Catalan Sheepdog) Katalánský ovčák (Catalan Sheepdog) - Katalánský ovčák je živý, vyrovnaný pes. Hodí se pro roli služebního psa i jako domácího společníka.
Psí plemena: > Kavalír King Charles španěl (Cavalier King Charles Spaniel) Kavalír King Charles španěl (Cavalier King Charles Spaniel) - Kavalír King Charles španěl (Cavalier King Charles Spaniel) je aktivní, půvabný a dobře vyvážený pes, s jemným výrazem. Je zábavný, přítulný a laskavý, smělý a absolutně nebojácný, bez sklonu k nervozitě či agresivitě.
Psí plemena: > Kavkazský pastevecký pes (Kavkazskaia Ovtcharka) Kavkazský pastevecký pes (Kavkazskaia Ovtcharka) - Kavkazský pastevecký pes jsou velice vytrvalí a dobře přizpůsobeni k extrémním podmínkám životního prostředí.
Psí plemena: > Kern Terier (Cairn Terrier) Kern Terier (Cairn Terrier) - Kern Terier je veselý, zručný, hbitý, šikovný, odvážný a smyslný pes s klidným charakterem.
Psí plemena: > Kerry blue terier (Kerry Blue Terrier) Kerry blue terier (Kerry Blue Terrier) - Veselý, společenský, dobrácký a přítulný pes s kouzelným a přitažlivým zevnějškem.

1 2 3 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Luboš, zítra Martina