Psí plemena

Psí plemena: > Balkánský honič (Serbski Gonic, Serbian Hound) Balkánský honič (Serbski Gonic, Serbian Hound) - Balkánský honič je milý, přátelský a laskavý pes, se živým temperamentem. Je velice spolehlivý a často až pozoruhodně přilnavý.
Psí plemena: > Bandog (Bandogge) Bandog (Bandogge) - Bandog je velmi inteligentní pes. Je výborní stráž domu a obránce rodiny.
Psí plemena: > Banjarský chrt, Bandžarský chrt (Banjara Greyhound) Banjarský chrt, Bandžarský chrt (Banjara Greyhound) - Banjarský chrt (Banjara Greyhound) je rázný, činorodý a aktivní pes, nezávislý, s dobrým a uvolněným pohybem. Je to velký, svalnatý a hladkosrstý chrt, který má velmi ušlechtilé proporce.
Psí plemena: > Barbet (Barbetб French Water Dog) Barbet (Barbetб French Water Dog) - Barbet je velice temperamentní, není však agresivní, ani nervózní. Je to povolný, vyrovnaný, přívětivý, učenlivý a poslušný pes.
Psí plemena: > Barzoj - Ruský chrt (Borsoi) Barzoj - Ruský chrt (Borsoi) - Barzoj - Ruský chrt vyžadují delší procházku ve volné přírodě
Psí plemena: > Basenji Basenji - Basenji je lehký, velmi elegantní středně velký vysokonohý pes.
Psí plemena: > Baset Hound (Basset Hound) Baset Hound (Basset Hound) - Baset Hound je vytrvalý a houževnatý lovecký pes, velmi důstojného vzhledu. Je nadán hlubokým, melodickým hlasem a v terénu je schopný neuvěřitelné výdrže. Má klidnou, laskavou a spokojenou povahu, není agresivní ani bázlivý.
Psí plemena: > Baseti (Basseti) Baseti (Basseti) - Obecné informace o basetech
Psí plemena: > Bavorský barvář (Bayriswcher Gebirgsschweisshund, Bavarian Mountain Scenthound) Bavorský barvář (Bayriswcher Gebirgsschweisshund, Bavarian Mountain Scenthound) - Bavorský barvář je klidný a vyvážený pes, oddaný svému majiteli, k cizincům je však rezervovaný. Je to sebejistý, poslušný a nebojácný pes, není plachý, ani agresivní.
Psí plemena: > Bearded kolie (Bearded Collie) Bearded kolie (Bearded Collie) - Bearded kolie je velice aktivní a pohyblivá. Zvláštní vlastností tohoto psa je přívětivost a bystrost. Je chytrý a neúnavný.
Psí plemena: > Beauceron (Berger de Beauce, Bauce Shepherd) Beauceron (Berger de Beauce, Bauce Shepherd) - Beauceron na první pohled připomíná dobrmana. Je inteligentní a energický, vždy připravený následovat svého pána.
Psí plemena: > Bedlington terier (Bedlington Terrier) Bedlington terier (Bedlington Terrier) - Navzdory křehkému zjevu má charakter pravého teriéra: temperamentní, aktivní a dokonce ostrý.

1 2 3 4 5 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Luboš, zítra Martina