Psí plemena

Psí plemena: > Ibizský podenco (Podenco Ibicenco) Ibizský podenco (Podenco Ibicenco) - Ibizský podenco je laskavý pes, svému pánovi velice oddaný. Vynikající společník a hlídač.
Psí plemena: > Irish Glen of Imaal terier Irish Glen of Imaal terier - Svůj název dostali podle údolí Glen ve východním Irsku. Přítulný pes, lehce se přizpůsobuje domácím podmínkám.
Psí plemena: > Irský červenobílý setr (Irish Red and White Setter) Irský červenobílý setr (Irish Red and White Setter) - Irský červenobílý setr (Irish Red and White Setter) je živý, horlivý a inteligentní pes, aristokratického charakteru. Zobrazuje vždy laskavý a přátelský postoj, za nímž by však měla být rozeznatelná rozhodnost, kuráž a veselá nálada.
Psí plemena: > Irský jemnosrstý pšeničný teriér (Irish Soft Coated Wheaten Terrier) Irský jemnosrstý pšeničný teriér (Irish Soft Coated Wheaten Terrier) - Irský jemnosrstý pšeničný teriér je jedním z významných teriérů Irska (původem ze 17.století), který má legendární historii a kterou se Irové velmi honosí.
Psí plemena: > Irský setr (Irish Red Setter) Irský setr (Irish Red Setter) - Irský setr (Irish Red Setter) je svérázný, osobitý, atletický a velice kvalitní pes, s laskavým výrazem. Má značně vyvážené proporce. Svým temperamentem je horlivý a aktivní, povahou pak inteligentní, laskavý a velmi loajální.
Psí plemena: > Irský terier (Irish Terrier) Irský terier (Irish Terrier) - Irský terier je živý, temperamentní pes, s pružným svalnatým tělem, půvabné postavy. Velice živý a vytrvalý.
Psí plemena: > Irský vlkodav (Irish Wolfhound) Irský vlkodav (Irish Wolfhound) - Irský vlkodav je velice nádherné plemeno, dokáže ohlídat dům, je maximálně věrný a je si vědom své síly.
Psí plemena: > Irský vodní španěl (Irish Water Spaniel) Irský vodní španěl (Irish Water Spaniel) - Je to temperamentní pes s ostrou chůzí, je inteligentní, veselý, nadšený z každé sportovní aktivity. Ke svému pánovi je oddaný. Je to pracant, pro kterého není žádná práce těžká, miluje vodu a plavání. Má obrovskou výdrž, vynikající čich. Někdy však bývá trochu svéhlavý. Při zjištění nebezpečí začne tento pes štěkat, ale není to vyloženě ochranář.
Psí plemena: > Islandský pes (Iselandsk Farehond / Icelandic sheepdog) Islandský pes (Iselandsk Farehond / Icelandic sheepdog) - Islandský pes je jediný pes islandského původu. Hravý, temperamentní, přátelský, hbitý a vytrvalý pes, je radostný a nikdy není agresvní.
Psí plemena: > Istrijský hrubosrstý honič (Istrian wire-haired scent hound) Istrijský hrubosrstý honič (Istrian wire-haired scent hound) - Istrijský hrubosrstý honič byl vyšlechtěn ve Slovinsku v polovině 19. století. Vznikl s cílem, vyšlechtit honiče s lepším a zvučnějším hlasem. Istrijský hrubosrstý honič má nezávislý charakter, velice dobře snáší jakékoliv počasí a vyniká unikátním nízkým hlasem.
Psí plemena: > Istrijský krátkosrstý honič (Istrian short-haired Hound) Istrijský krátkosrstý honič (Istrian short-haired Hound) - Istrijský krátkosrstý honič je nádherný, energický a průbojný pes. Je schopný pracovat velice rychle. Je to všemi oblíbený domácí miláček, s klidným a dobrosrdečným charakterem.
Psí plemena: > Italský chrtík (Italian Greyhound) Italský chrtík (Italian Greyhound) - Italský chrtík je přítulný, jemný, citlivý, veselý, rychlý, inteligentní pes.

1 2 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Libor, zítra Kristýna